E-POSTA ÜYELİĞİ
E-Posta Adresiniz
        
Diyanet İşleri Başkanımızı Ziyaret Ettik. - TÜM ÖZÜRLÜLER VE AİLELERİ DERNEĞİ
Diyanet İşleri Başkanımızı Ziyaret Ettik.
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, TÜMÖZDER Başkanı Mehmet Ali Bakici ve Haber06 gazetesi sahibi Hakan Arslan'ı makamında kabul etti.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, TÜMÖZDER Başkanı Mehmet Ali Bakici’ye  teşekkür etti.

TÜMÖZDER Başkanı Mehmet Ali Bakici, 2013 yılından beri kesintisiz olarak yürüttükleri Engellilere Umre Organizasyonu hakkında bilgilendirme yaptı. Bakici şimdiye kadar 600'e yakın engelli ve ailesini tamamen hayırseverlerin katkısıyla umreye götürdüklerini söyledi. Dernek olarak yaptıkları faaaliyetler hakkında bilgi veren Bakici Diyanet İşleri ile ortak yürüttükleri bu organizasyon için katkılarından dolayı Prof. Dr. Ali Erbaş'a teşekkür etti.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, derneğin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, TÜMÖZDER Başkanı Mehmet Ali Bakici’ye Brail Alfabesi ile yazılmış Kuran-ı Kerim hediye etti.

TÜMÖZDER Başkanı Mehmet Ali Bakici Başkanı ise kabulden dolayı Başkan Erbaş’a teşekkür etti.


Bütün Hakları TÜMÖZDER adına Başkan Mehmet Ali Bakici'ye aittir.
Yurtdışı Eğitim Saraybosna Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Makedonya Avrupa Üniversitesi Makedonya Eğitim Bulgaristan Üniversiteleri Travnik Üniversitesi Travnik Üniversitesi Malta Dil Okulları Malta Dil Okulu Bosna Hersek Üniversiteleri Bosna Hersek Üniversiteleri Saraybosna Üniversitesi Travnik Üniversitesi