E-POSTA ÜYELİĞİ
E-Posta Adresiniz
        
UMRE ZİYARETLERİ YENİDEN BAŞLIYOR..... - TÜM ÖZÜRLÜLER VE AİLELERİ DERNEĞİ
UMRE ZİYARETLERİ YENİDEN BAŞLIYOR.....


Diyanet İşleri Başkanlığından yapılan açıklamaya göre kurul, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş başkanlığında toplandı. Erbaş 2022 yılında hac ve umre ziyaretlerinin başlayacağı tarihi açıkladı.

UMRE TURLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Bu yılın hac ve umrelerinin değerlendirildiği toplantıda kurul, hac seyahatlerinin 7 Haziran, şevval ayı umre turlarının ise 2 Mayıs 2022'den itibaren başlamasına karar verdi.

TÜMÖZDER AİLESİ OLARAK;

2013 yılında 55 kişi ile başladığımız ve aralıksız olarak her sene düzenlediğimiz umre organizasyonumuzda şimdiye kadar 677 engelli ve ailesinin umre hayalini tamamen siz asil yüreklerin cömertliği sayesinde gerçekleştirdik. 

2020 yılı içinde tüm hazırlıklar yapılmış, siz değerli hayırseverlerin katkılarıyla yaklaşık 80 kişilik bir grup oluşturulmuştu.

Fakat, 2020 yılında yapılması planlanan Umre Ziyaretimiz Covid-19 pandemi koşulları nedeniyle yapılamadı. 

Diyanet İşlerinin bu müjdeli haberi sonrasında 2020 yılında gerçekleştiremediğimiz organizasyonumuz için gerekli hazırlıkları yapmaya başladık. Bir aksilik olmazsa Allah'ın izniyle Ekim-Kasım ayları gibi Umre Ziyaretimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Bu konu ile ilgili olarak Diyanet İşleri Başkanlığı ile takvim üzerinde çalışmalarımız devam etmekte olup, tarihler netleşince buradan duyuracağız İnşaAllah.

TÜM CÖMERT ve ASİL YÜREKLİ HAYIRSEVERLERİMİZE DUYURULUR.
Bütün Hakları TÜMÖZDER adına Başkan Mehmet Ali Bakici'ye aittir.
Yurtdışı Eğitim Saraybosna Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Makedonya Avrupa Üniversitesi Makedonya Eğitim Bulgaristan Üniversiteleri Travnik Üniversitesi Travnik Üniversitesi Malta Dil Okulları Malta Dil Okulu Bosna Hersek Üniversiteleri Bosna Hersek Üniversiteleri Saraybosna Üniversitesi Travnik Üniversitesi