E-POSTA ÜYELİĞİ
E-Posta Adresiniz
        
HUZURUM OL... - TÜM ÖZÜRLÜLER VE AİLELERİ DERNEĞİ
HUZURUM OL...
"Hayatta olumsuzluklar her zaman var olacak. Engelim de benim bu yoldaki tümseklerimden bir tanesi"

"Ben engelli Hasan değilim, sadece Hasan’ım"

"Yapacaklarım sınırlı olabilir, ama ufkum çok geniştir."


Bilindiğini gibi hiçbirimiz tek başımıza yaşamıyor ve hiçbirimiz sadece kendimizden sorumlu olamayız. Hepimiz aynı gemideyiz. Mutluluğu, mutsuzluğu, acıyı ve tatlıyı aynı anda birlikte yaşarız. Esas olan, acımızı paylaşarak azaltmak ve mutluluğumuzu paylaşarak arttırmaktır.

TÜMÖZDER, engelli kardeşlerimize hayatı kolaylaştırmak için yeni bir projeyle karşınızda.Ankara/Sincan'da engelli kardeşlerimizin barınabileceği, sosyal aktivitelerde bulunabileceği, sağlık hizmetleri alabileceği... kısaca huzur bulacağı bir projeyi başlatıyoruz.


Ülkemizde bir ilki başarıp tamamen yalnız kalmış engelli kardeşlerimize özel olmak üzere bir huzur evi inşa sürecini başlatmış bulunuyoruz.
Resmi makamlardan aldığımız izin doğrultusunda yardım ve desteklerinize talibiz. Çorba da benim de tuzum bulunsun, bir tuğla da ben koyayım derseniz 2001'e "Huzur" yazıp bir mesaj atmanızı istirham ediyoruz.

Allah'ın izniyle birlikte başarmayı diliyor ve desteklerinizi esirgememenizi temenni ediyoruz. Lütfen bu mesajı sosyal medya yoluyla paylaşınız ki, damlaya damlaya gölü aşıp deniz olsun inşallah...

En derin saygılarımızla...

Tüm Özürlüler ve Aileleri Derneği başkanı Mehmet Ali Bakici.
0312 275 05 06
www.tumozder.org

Bütün Hakları TÜMÖZDER adına Başkan Mehmet Ali Bakici'ye aittir.
Yurtdışı Eğitim Saraybosna Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Makedonya Avrupa Üniversitesi Makedonya Eğitim Bulgaristan Üniversiteleri Travnik Üniversitesi Travnik Üniversitesi Malta Dil Okulları Malta Dil Okulu Bosna Hersek Üniversiteleri Bosna Hersek Üniversiteleri Saraybosna Üniversitesi Travnik Üniversitesi